بررسی کیفیت هاست آلمان

بررسی کیفیت هاست آلمان

سرور های آلمان فاصله نزدیکتری نسبت به سایر سرورها به ایران را دارد و بنابراین سرعت هاست های آن قابل قبول می باشد و این در کنار آن است که سرور های آلمان معمولا کیفیت قابل قبول و خوبی دارند. البته سرورهای آلمان معمولا کنترل پانل اختصاصی خود را دارند که کیفیت بسیار پایینی دارد که بهتر است هاستینگ از سرورهایی تهیه گردد که کنترل پانل هایی نظیر cpanel ، plesk  و DirectAdmin را در خود دارند. سرویس دهندگان و ارائه کنندگان سرور در آلمان با تحریم کاری ندارند و می توانید با خیال راحت از این سرویس دهندگان بدون دغدغه تحریم سرور خریداری کرد.

همچنین در میان دیتاسنتر های اروپایی، دیتاسنتر هتزنر آلمان از شهرت و محبوبیت بیشتری در ایران برخوردار است، از نظر شبکه و آپتایم (زمان بالا بودن سرور) دیتاسنتر هتزنر بسیار قوی است و با کیفیت کشورهایی مانند کشورهای آمریکای شمالی (کانادا و آمریکا) در رقابت است به طوری که در حال حاضر نمی توان تفاوت خاص و بارزی از لحاظ کیفیت بین این دیتاسنتر و سایر دیتاسنترهای مطرح جهان یافت.

در کل می توان اینگونه جمع بندی کرد که اگر به دنبال هاست لینوکس آلمان و یا به طور کلی اروپا هستید دیتاسنتر هتزنر از لحاظ کیفیت و قیمت یکی از بهترین گزینه های برای خرید شما می باشد.

البته به نکته ای که در مورد سرعت هاست باید دقت داشت آن است که سرعت وب سایت فقط به نزدیک بودن سرور به کاربر مربوط نمی شود، بلکه سرعت اینترنت سرور ، رم و پردازنده سرور و سایر ویژگی ها مخصوصا سنگین و سبک بودن طراحی شما نیز در سرعت وب سایت موثر است و باید به آن ها توجه کنید.

شما می توانید از طریق دیتا 98 هاست آلمان را خریداری نمایید. دیتا 98 هاست لینوکس آلمان را با کیفیت عالی و با قیمت مناسب ارائه می دهد.

هاست آلمان

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks yahoo