آموزش ساخت ایمیل در Cpanel

آموزش ساخت ایمیل در Cpanel

در این بخش با آموزش مربوط به هاستینگ لینوکس با کنترل پنل Cpanel در خدمت شما هستیم. می دانید که آموزش همه قیمت های مربوط به ایمیل که توسط سی پنل در اختیار ما قرار گرفته، بحثی طولانی است، ولی ما در این مبحث قسمت اولیه و مهم آن یعنی ساخت اکانت ایمیل را می خواهیم آموزش دهیم.

با ساخت ایمیل در Cpanel شما می توانید یک ایمیل اختصاصی با آدرس دامنه خود داشته باشید و از آن ایمیل ارسال و دریافت کنید.

برای ایجاد ایمیل اکانت وارد صفحه اصلی Cpanel هاست خود شوید پس از ورود به کنترل پنل Cpanel  وارد بخش Email Accounts شوید .وارد صفحه ای می شوید که در آن می توانید حساب های ایمیل وابسته به دامنه خود را مدیریت کنید.

Email

در این بخش نامی که برای ایمیل خود انتخاب کرده اید و همچنین رمز ورود به آن را وارد کنید. مثلا برای ساخت ایمیل info@domain.com کافی است عبارت info را وارد کرده و از منوی روبروی آن دامنه ای که می خواهید ایمیل با آن دامنه باشد را انتخاب می کند (البته اگر یک دامنه روی هاست خود داشته باشید نیاز به انتخاب دامنه نیز و همان دامنه به صورت پیش فرض، دامنه ایمیل شما خواهد بود). و بعد از انتخاب پسورد مناسب در بخش Mailbox Quota  میزان فضایی از هاست خود که میخواهید به ایمیل اختصاص داده شود را وارد کرده و روی گزینه Create Account کلیک کنید.

Email1

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks yahoo